Savivaldybės biudžetinė įstaiga savivaldybe . Biliūno g. 31, LT-29111 Anykščiai    Įstaigos kodas 190046913
El. p. info@aavp.lt

europos ženkliukas

Sveikiname

karate

Džiugina karatė būrelio vaikų sportiniai pasiekimai! Praėjusį šeštadienį, balandžio 13 dieną, Kėdainiuose, įvyko 2024 metų Lietuvos kyokushin karatė vaikų čempionatas. Iš viso varžybose dalyvavo 693 sportininkai. Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose Lietuvos čempionais tapo Arminas Praspaliauskas (7a) ir Pijus Bagdžiūnas(4a). Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose trečiąsias vietas ir bronzos medalius laimėjo Ema Lionikaitė (5a), Mykolas Abraškevičius (4a), Edvardas Kamarovas (3b), Arijus Arlauskas (5c).

Kovo 24 dieną, Kėdainiuose, įvyko 2024 metų Lietuvos kyokushin karatė kata (technikos rungtis) vaikų čempionatas. Asmeninėje kata rungtyje ir komandinėje rungtyje vicečempionais tapo, Mykolas Abraškevičius (4a), Pijus Bagdžiūnas(4a). U12 grupėje berniukų komanda – Domantas Rimkus (5c), Majus Jurgutis(5a), Jokūbas Martinavičius (5a). U12 grupėje merginų komanda – Vasarė Šilaikaitė (4a), Gabrielė Skačkauskaitė (5a), Ema Lionikaitė (5a). Bronzos medalius laimėjo U11 grupėje berniukų komanda – Vakaris Ledzinskas (4b), Pijus Bagdžiūnas (4a), Mykolas Abraškevičius (4a). Asmeninėje kata rungtyje – Domantas Rimkus (5c), Ugnė Žiogaitė (3b), Vasarė Šilaikaitė (4a) iškovojo trečiąsias vietas.