„Lietuva skaito“

Devintąsyk vykstanti akcija „Lietuva skaito!” Inicijuota Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) ir Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA), šiemet kvietė  švęsti ne tik gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, bet ir visą gegužę! Mokyklos biblioteka taip pat dalyvavo akcijoje. Aštuntų klasių mokiniai atliko bendrą bibliotekos ir informacinių technologijų projektinį darbą „Rekomenduok draugui“. Jie kūrė skaitytų knygų kompiuterines reklamas.

2–4 klasių mokiniai dalyvavo virtualiose pamokose, kurias vedė knygų  leidėjai, rašytojai.

3a klasė dalyvavo susitikime su 2022 Metų knygos vaikams „Tetulė Liu“ rašytoja Ilona Ežerinyte ir su šią knygą išleidusia leidykla „Žalias kalnas“. Vaikai turėjo progos išgirsti, kaip kuriamos mėgstamiausios vaikų knygos.

Į nuotolinį edukacinį užsiėmimą ,,Kai susitinka Gamta ir Fantazija" kvietė dailininkė, vaikiškų knygų iliustruotoja Lina Eitmantytė-Valužienė ir leidykla „Muzikija“. Jame dalyvavo 2a klasės mokiniai. Jie ne tik klausė pasakojimo apie knygos kūrimą, bet ir patys piešė.

4a ir 4c klasių mokiniai dalyvavo pamokoje apie plastiką su knyga „Plastikiniai chuliganai“. Ją vedė Daiva Rudytė iš leidyklos „Tikra knyga“.

Dar vienoje leidyklos „Tikra knyga“pamokoje apie pašto ženklų istoriją su knyga „Paštininkas ir serbentai“dalyvavo 3b klasės mokiniai.

Buvo puikios pamokos, praplėtusios mokinių akiratį ir suteikusios naujų žinių.