Europos diena

Kasmet gegužės 9 dieną švenčiama Europos diena. Šią dieną paminėjome dalyvaudami Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos organizuojamoje viktorinoje „Esu Europietis“. Viktorinoje dalyvavo rajono mokyklų 8 klasių mokiniai. Viktorinos dalyviai burtų keliu tapo 6 skirtingų Europos  valstybių komandų nariais, kūrė prisistatymus,  atsakinėjo į klausimus apie Europą, Europos sąjungą, žiūrėjo filmą.  Kiekvienoje komandoje buvo mokiniai iš įvairių mokyklų. Drauge su kitų mokyklų mokiniais 1 vietą užėmė  Kamilė Čelkauskaitė, Gabrielė Sakalauskaitė, Simona Šeštokaitė ir Adomas Vildžiūnas. Mokytojos Skaidrutė Kvietkauskienė ir Dalia Keibienė.

troskunai