Džiaugiamės ir dėkojame

Visą mėnesį 3b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame Lietuvos moksleivių futbolo projekte „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“. Projektą organizavo  Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su Lietuvos futbolo federacija. Kiekvieną savaitę vaikai atliko nurodytas užduotis ir už jų įvykdymą rinko individualius taškus. Juos žymėjo savo asmeninėse  knygutėse, kurias padovanojo projekto organizatoriai. Fizinio ugdymo pamokose  žaidė įvairius žaidimus, išbandė smagius iššūkius su futbolo kamuoliais, kuriuos paruošė Lietuvos rinktinės žaidėja Greta Valikonienė  bei kamuolio valdymo virtuozas Eduardas Butiuto. Visi projekto dalyviai apdovanoti diplomais, o aktyviausiai ir nuosekliausiai dalyvavę projekto veiklose, gavo asmeninius  Lietuvos masinio futbolo asociacijos prizus – sportinius  maišelius  ir gertuves.

Mokytojos Vilija ir Skaidrutė