Išvyka

Sausio 18 dieną 8-ų klasių mokiniai vyko į Uteną. Ten aplankė Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakultetą bei Utenos regioninį STEAM atviros prieigos centrą. Kolegijoje mokiniai konstravo ir valdė robotus „chameleonus“ bei tyrinėjo ląstelių sudėti mikroskopu. STEAM centre mokiniai aplankė biologijos-chemijos, fizikos-inžinerijos ir robotikos-IT laboratorijas. Turėjo galimybę stebėti robotinės rankos darbą, jungė elektros grandines, programavo robotukus. Atlikę praktinį darbą išsiaiškino, kodėl ląstelė yra maža. Grįžę namo kibsime į mokslus, kad kitą kartą, STEAM centre galėtume atlikti rimtus tiriamuosius darbus, stebėjimus.

Mokytojos Gita ir Dovilė