Baigėsi spalis, tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo...

Kai kurios klasės tai ir padarė. 3a klasėje vyko integruotos pasaulio pažinimo ir dailės pamokos tema „Teatras“. Vaikai skaitė pasakas ir kūrė lėlių teatrą. Mokiniams buvo smagu pabūti lėlių teatro aktoriais. 3c, 4b klasės mokiniai skaitė pasakas ir kūrė iliustracijas. Pasaulio pasakose jie atrado įvairių nežinomų dalykų, apie kuriuos aiškinosi ir informacijos ieškojo internete. 5b ir 5c klasių mokiniai, paraginti mokytojos Dianos Kisielienės skaitė pasakas, jas aptarė, lygino su jau gerai pažįstamomis lietuvių pasakomis. 5a klasės mokiniai pasirinko rusų pasaką „Pagrandukas“. Su ja susipažino originalo kalba, žiūrėjo animacinį filmą, sukurtą pagal šią pasaką. Taip mokiniai sužinojo nemažai naujų rusiškų žodžių, susipažino su rusiškais suvenyrais, tradiciniais rusiškais ornamentais. Mokiniai mokėsi Pagranduko dainelę ir gamino skirtukus.

Spalio mėnesį bibliotekos skaitytojų būrį papildė 1a klasės mokiniai. Jie sužinojo apie bibliotekos tvarką, taisykles, susipažino su pradedantiesiems skaitytojams skirtomis knygelėmis.