Gegužės mėnesį progimnazijos mokiniai dalyvavo Anykščių švietimo pagalbos tarnybos vykdomo tarptautinio projekto akcijoje „Atmintis gyva – fotografijų ir prisiminimų rinkimas apie 1990/91 metų įvykius Lietuvoje“. Mokiniai rinko nuotraukas ir artimųjų prisiminimus apie tuometinius įvykius taip įprasmindami Lietuvai reikšmingo istorijos įvykio sukaktį – Sausio 13-osios 30-metį.

Gegužės 27 d. progimnazijos 6a klasės mokiniai, mokytojos Audra Steponavičiūtė ir Miglė Petrošiūtė bei Anykščių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Daiva Žiogienė susibūrė aptarti, kaip mokiniams sekėsi rinkti medžiagą, kas paliko didžiausią įspūdį, ką naujo sužinojo, o taip pat pasidalinti savo istorijomis.

Atmintis gyva