Birželio 11-15 dienomis vyko Erasmus+K2 projekto „Mokykis išmaniai ateities šalyje“ mokytojų vizitas Austrijoje. Į Austrijos Gutenberg Stenzengreith pradinę mokyklą išvyko projekto koordinatorė Asta Laskauskienė ir mokytojos Audronė Jakniūnienė, Violeta Raugalienė, Kristina Satkevičienė. Pirmąją projekto dieną kartu su projekto partneriais iš Olandijos, Prancūzijos, Estijos vedėme pamokas 1-4 klasėse. Pamokų metu pristatėme Anykščius, Lietuvą, su austrų mokiniais žaidėme lietuvių liaudies žaidimus. Pradinukams teko dėlioti mūsų sukurtas dėliones su Lietuva, drugelius su Lietuvos vėliavos spalvomis, kurti plakatus. Vizito metu mes stebėjome pamokas, dalyvavome mokinių integruotų veiklų dienoje, susipažinome su šalies švietimo sistema bei numatėme tolimesnes projekto vykdymo gaires.