Konkursas

2024 m. kovo 22 d. jau antrą kartą Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vyko respublikinis 6–7 kl. Mokinių geografijos ir IT konkursas: „Aplink Žemę – tvariai ir išmaniai“. Konkurse dalyvavo 8 komandos. Mokiniai atvyko iš visų Anykščių rajono mokyklų, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos ir Molėtų progimnazijos. Šių metų konkurso tema buvo: „Orai“. Konkurse mokiniai sprendė užduotis apie debesis, kritulius, meteorologinius prietaisus, skaičiavo mėnesio temperatūrų vidurkį it temperatūrų amplitudę. Reikėjo atsakyti ir į 20 viktorinos, skirtos Žemės mėnesiui paminėti, klausimų. Visos užduotys buvo atliekamos kompiuterinių programėlių pagalba. Konkurso nugalėtoja – Molėtų progimnazijos komanda. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos komandoje dalyvavo šie 6a klasės mokiniai: Jūnė Baltrašiūnaitė, Gabrielius Dainys, Vaineta Savickaitė, Tomas Šermukšnis, Vygantė Žemaitytė. Konkursą organizavo IT mokytoja Jurgita Blažienė ir geografijos mokytoja Dalia Keibienė.